פוליש לרצפה

טל ליטושים מבצעים פוליש לרצפה קרצוף וניקוי מידי שבוע במבחר גדול של סוגי ליטושים, כל משטח וצורת העבודה שלו

המטרה של פוליש היא לשלב בין הליך כימי ומכאני על מנת לקרצף ולהבריק את כל סוגי המרצפות. בעזרת הפוליש ניתן להבריק מרצפות ישנות, לחדש מרצפות אחרי שיפוץ ולנקות את המרצפות לאחר מעבר דירה. יתרה על כך, שירותי הפוליש מאפשרים לחסוך בהוצאות על ריצוף מחדש והם משתלמים גם מבחינת התחזוקה.

התנאי החשוב ביותר לניצול היתרונות של הפוליש הוא לתאם את השירות מול חברה מקצועית. בדיוק כאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע של טל ליטושים: עם התמחות בשירותי פוליש וניסיון מוכח, אנחנו בטוחים שנעמוד בסטנדרטים שלך.

למה לתאם שירותי פוליש לרצפה מאת המומחים של טל ליטושים?

השירות שאנו מספקים מתבסס על כללי האתיקה והמקצועיות. מבחינתך, זה אומר שביעות רצון והמלצות אובייקטיביות שמאפשרות לנו להמשיך ולפתח את יכולות הניקיון והפוליש. יתרה על כך, כל אחד מאנשי הצוות שלנו יוצא לריענון מדי חצי שנה וכך אנו שומרים על רמה גבוהה. בין היתר, ההתמחות והריענון כוללים היכרות עם פתרונות פוליש חדשים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

התיאום של השירות מולנו מתאים עבור כל מי שרוצה להבטיח את הברק של המרצפות – אבל במחיר משתלם ואטרקטיבי. את התוצאות אנו משיגים עם חומרים איכותיים, עם מכשור חדיש ותוך התחייבות לעמידה בלוח זמנים.

כל שירותי הפוליש שהרצפה שלך צריכה

ברור לנו שלכל לקוח יש דרישות אחרות מבחינת שירותי הפוליש הרלוונטיים. כתוצאה מכך, אנחנו בשלב הראשון בודקים באיזה סוג של ריצוף מדובר ואיזה ליטוש הכי מתאים עבורו. בשלב השני, נבחר את הציוד והטכניקות המתאימות עבור ליטוש שיש, בטון, מרצפות או מדרגות ונעדכן אותך לגבי לוח הזמנים והמחיר.

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך גם אחרי הפוליש לצורך שימור וחידוש תקופתי של אריחים מכל הסוגים. כך אנו עוזרים לך לשמור על ערך הנכס הפרטי או המשרד ולשדרג את איכות החיים בלי לחרוג מהתקציב.

תמיד חלמת לחיות במקום עם מרצפות מבריקות? הגעת למקום הנכון. כל שעליך לעשות כעת הוא להשאיר פרטים ולתאם ביקור של אנשי מקצוע מובילים. אנו נשמח לקבל ממך הודעה מסודרת ולבצע עבורך פוליש לרצפה ברמה הגבוהה ביותר.

כל שירותי הליטוש
במקום אחד

מגוון שירותי ליטוש למראה חדש ונקי
במחירים חסרי תחרות

ליטוש משטחי שיש

ליטוש מגוון סוגי בטון

ליטוש וחידוש מרצפות

ליטוש וחידוש מדרגות

מגוון שירותי פוליש
לשימור וחידוש אריחים

שירותי פוליש משלימים לשימור וחידוש תקופתי
של אריחים מכל הסוגים

פוליש להברקת שיש

פוליש להברקת קריסטל

פוליש לחידוש מרצפות

צביעת ויציקת אפוקסי

צרו איתנו קשר

אנו מספקים שירותי ליטוש ופוליש באיזור המרכז והדרום,מחיפה ועד באר שבע כולל ירושלים והסביבה.

טלפון

077-230-5402

אימייל

[email protected]

שעות פעילות

א'-ה' 08:00:20:00

לייעוץ חינם
מלאו פרטים