פוליש למדרגות טרצו

עוד מתקופת קום המדינה נבנו עשרות אלפי בניינים עם מדרגות טרצו.פוליש למדרגות טרצו הוא תהליך שמומלץ לבצע אחת ל- 10 שנים. המדרגות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב המבנה. וישנם מגוון אפשרויות בבחירת ריצוף המדרגות בטרצו.
שימור ותחזוקת המראה, של מדרגות הטרצו, על ידי ביצוע טיפול פוליש, יעניק למדרגות ברק אחיד ויוסיף שכבת מגן שתשמור עליהם מפני שריטות ושחיקה.

מהם אריחי טרצו

אריחי הטרצו הם סוג של אריחי ריצוף העשויים מבטון וחצץ. מאחר ולחצץ מגוון גדול של מרקמים, גדלים וצבעים ניתן לקבל שלל אפשרויות של אריחי טרצו, אשר יוצרים רצפה מרשימה וייחודית בעיצובה.

אריחים אלו עתיקים מאוד ושימשו בעבר כחומר ריצוף עיקרי, בארץ ובעולם, הן לרצפה והן למדרגות.
בעיקרון, את הטרצו מרצפים על חול ולכן יש צורך ברצף מיומן שיידע את עבודתו היטב, כיום ניתן גם להדביק את אריחי הטרצו על ריצוף קיים.

עם השנים, נפתחו אפשרויות בחירה נוספות לסוגים אחרים של ריצוף כגון- קרמיקה, שיש, גרניט פורצלן ועוד… אשר הפחיתו את הבחירה והשימוש באריחי הטרצו לצורך ריצוף. בשנים האחרונות, בעקבות התפתחות הטכנולוגיה המודרנית, החלו לייצר אריחי טרצו בעיצובים יוקרתיים וייחודיים.

ואכן, לאחרונה, ניתן להבחין במגמה של חזרה לבחירה בריצוף טרצו, הן לרצפה והן למדרגות, מאחר והוא הוכיח את עמידותו, הוא עשוי מחומרים טבעיים וחסין בפני אש, ניתן להשיג אותו בגדלים שונים והוא זול ביחס לסוגי ריצוף אחרים.

כיצד מתבצע פוליש למדרגות טרצו?

למרות שמדרגות טרצו הן לרוב מדרגות ישנות, ניתן לשפר את המראה שלהן ולהחזיר להן את המראה הנקי והמבריק.

מדרגות הטרצו מתאימות לכל סוגי הפוליש ולכן חשוב לבחור חברת פוליש מקצועית, אשר תבחן את מצב המדרגות ורמת השחיקה שלהן, ותדע להתאים ולבצע את סוג הפוליש המתאים, כדי שיתקבלו תוצאות מצוינות בגמר העבודה.

חברת "טל ליטושים" הינה חברה בעלת ניסיון רב בביצוע פוליש למדרגות טרצו ואנו מתחייבים לתוצאות איכותיות בתום העבודה. פעולת הפוליש למדרגות טרצו מתחילה בביצוע ליטוש מקצועי, עם מיכשור מתאים למדרגות.

בזמן עבודת ליטוש המדרגות, צוות עובדי "טל ליטושים" מלטשים את כל המדרגות והפאנלים בקפדנות וממלאים את כל החריצים והסדקים, שנוצרו במהלך השנים, באמצעות דבק שיש בגוון המתאים.

בסיום מילוי החריצים מלטשים שוב את המדרגות ודואגים לנקות אותן ולחכות לייבוש מוחלט של המדרגות. לאחר שהמדרגות מתייבשות, מתחילים בביצוע הפוליש.

לאבן הטרצו אפשר לבצע פוליש קריסטל, פוליש ווקס או פוליש אקרילי בהתאם לבקשת הלקוח ומצב המדרגות.

בזמן ליטוש טרצו המדרגות בדרך כלל מלטשים גם את המרצפות בכדי לקבל מראה מחודש ואחיד של ניקיון וברק.

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

כל שירותי הליטוש
במקום אחד

מגוון שירותי ליטוש למראה חדש ונקי
במחירים חסרי תחרות

ליטוש משטחי שיש

ליטוש מגוון סוגי בטון

ליטוש וחידוש מרצפות

ליטוש וחידוש מדרגות

מגוון שירותי פוליש
לשימור וחידוש אריחים

שירותי פוליש משלימים לשימור וחידוש תקופתי
של אריחים מכל הסוגים

פוליש להברקת שיש

פוליש להברקת קריסטל

פוליש לחידוש מרצפות

צביעת ויציקת אפוקסי

צרו איתנו קשר

אנו מספקים שירותי ליטוש ופוליש באיזור המרכז והדרום,מחיפה ועד באר שבע כולל ירושלים והסביבה.

טלפון

077-230-5402

אימייל

[email protected]

שעות פעילות

א'-ה' 08:00:20:00

לייעוץ חינם
מלאו פרטים