פוליש אקרילי

פוליש אקרילי יוצר שכבת הגנה אנטי סטטית וגורם להברקת הרצפה. פוליש אקרילי בדרך כלל מיושם בחדרי חשמל ובהיכלים גדולים.

חשוב לתת את הדעת על מראה הרצפה הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק. תחזוקה שוטפת של רצפת העסק היא פעולה הכרחית ליצירת סביבת עבודה נעימה וחיובית עבורך, עבור העובדים ועבור הללקוחות. רצפה מבריקה נותנת תחושת מרחב וניקיון. 
מראה מוקפד, חדיש ומתוחזק היטב, מהווה ערך מוסף לתדמית החברה, בייחוד כאשר מגיע אורח לביקור או לקוח פוטנציאלי. תדמית היא חלק מכרטיס הביקור של כל עסק. 
לקוח פוטנציאלי, הנכנס לבית עסק מתוחזק ברמה גבוהה עד הפרט הקטן, יקבל את הרושם שבעל העסק מכבד את עצמו ואת לקוחותיו ודואג לתת להם הרגשה טובה ולהרשים אותם. הלקוח, עשוי להסיק שעסק בו מוצאים לנכון להקפיד בפרטים הקטנים ולהשקיע במראה ובתדמית החיצונית של סביבת העבודה, זהו עסק שמתנהל באותו האופן גם בעסקים ודואג ללקוחותיו.

כל מרצפת מורכבת מחומר שונה, ולכן על מנת להגיע למרצפת מבריקה חשוב מאוד לבחור בחברה מתמחה בביצוע פוליש.
לחברת "זה פוליש" אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר יתאימו את סוג הפוליש לסוג הרצפה שלכם. כמו כן, עובדי "זה פוליש" יבצעו את הפוליש בצורה המקצועית והבטוחה ביותר לסוג המרצפת, תוך כדי שימוש במיכשור חדיש ומקצועי והקפדה בבחירת חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

מהו פוליש אקרילי ?

בפוליש אקרילי מקובל להשתמש במקומות ציבוריים, במשרדים גדולים בהם כמות העובדים או הלקוחות היא גדולה.

לפוליש האקרילי ישנם מספר יתרונות, הוא מאט את שחיקת הרצפות, נותן ברק, אוטם את ספיגת החומרים והלכלוך, מגן מהולכת חשמל ושומר על בטיחות העובדים ולאחר שהוא מתייבש, הוא מונע החלקות וסימני עקבות. 
לכן, אפשר להבין מדוע הפך פוליש אקרילי לפופולארי בקרב בעלי בתים ובעלי עסק.

אמנם, פוליש אקרילי מעניק לרצפה הגנה קשיחה במיוחד ולכן הוא מתאים למקומות ציבוריים, משרדים, בתי עסק וכדומה אך יחד עם זאת, הוא מתאים גם לבתים פרטיים, בהם יש ילדים קטנים משום שפוליש אקרילי נחשב גם עמיד במיוחד בפני כתמים. שימוש בפוליש אקרילי בבתים פרטיים משווה לרצפה מראה מבריק לאורך זמן ללא סימני גרירת רהיטים וסימני כתמים.

כיצד מבצעים פוליש אקרילי ?

ראשית, מקרצפים באמצעות מכונת פוליש את המשטח הרצוי. 
לאחר פעולת הקירצוף מורחים שכבת חומר אקרילי ועל ידי כך מיצרים שכבת איטום על גבי המרצפות. כאשר שיכבת האיטום האקרילית מתקשה, היא למעשה מהווה הגנה על המרצפות מפני כתמים ושריטות. כאמור, שימוש בפוליש אקרילי מאט את תהליך הבלאי של המרצפות ונותן לרצפה ברק.

אם אתם מעוניינים ברצפה מבריקה, ללא כתמים ושריטות שכרו חברה מקצועית שתעשה את העבודה. עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למשטח המרוצף.
צוות עובדי הפוליש של חברת טל ליטושים מומחים בביצוע פוליש אקרילי מקצועי וקפדני ומתחייבים לעמידה בלוח הזמנים.

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

כל שירותי הליטוש
במקום אחד

מגוון שירותי ליטוש למראה חדש ונקי
במחירים חסרי תחרות

ליטוש משטחי שיש

ליטוש מגוון סוגי בטון

ליטוש וחידוש מרצפות

ליטוש וחידוש מדרגות

מגוון שירותי פוליש
לשימור וחידוש אריחים

שירותי פוליש משלימים לשימור וחידוש תקופתי
של אריחים מכל הסוגים

פוליש להברקת שיש

פוליש להברקת קריסטל

פוליש לחידוש מרצפות

צביעת ויציקת אפוקסי

צרו איתנו קשר

אנו מספקים שירותי ליטוש ופוליש באיזור המרכז והדרום,מחיפה ועד באר שבע כולל ירושלים והסביבה.

טלפון

077-230-5402

אימייל

[email protected]

שעות פעילות

א'-ה' 08:00:20:00

לייעוץ חינם
מלאו פרטים