ניקוי רצפת בומנייט

הבומנייט הינו משטח בטון מוטבע והוא נפוץ בעיקר בגינות פרטיות או מבנים ציבוריים.

ניקוי בומנייט נעשה בעזרת קרצוף יסודי של הריצוף עם חומרים מיוחדים אשר חודרים לחריצים וממיסים את הלכלוך, השומן והכתמים. עם סיום הקרצוף, מומלץ לבצע ציפוי סילר אשר מגן על הרצפה מפני ספיגת כתמים ולכלוך בעתיד.

בשנים האחרונות חל שינוי ביחס לבטון, והשימוש בו כחומר ריצוף הפך לנפוץ בקרב מעצבים ואדריכלים משום שהוא פותח אפשרויות בחירה ממגוון שלם של גוונים, צורות וטקסטורות בריצוף. כתוצאה מהביקוש והשימוש הגובר, פותחו טכנולוגיות ושיטות חדשות של אפשרויות ריצוף בבטון. אפשרות אחת היא לצקת בטון לתבניות ואפשרות שנייה היא לצקת את הבטון ישירות על פני משטח המיועד לריצוף. אל הבטון מוסיפים חומרי איטום, צבע, חומרים המיועדים לברק ועוד כדי להתאים את הבטון לשימוש כריצוף.

לפני

אחרי

מהי רצפת בומנייט ?

רצפת בומנייט הינה שיטת חיפוי שפותחה על ידי חברה אמריקאית בשם בומנייט.
בשיטה זו, עושים שימוש בתבניות גומי ייחודיות אשר יש להטביע על משטח בטון שאינו התייבש ועדיין נותר רך.
לתבניות הגומי הייחודיות מוסיפים חומרים, שמאפשרים לבטון להוות משטח ריצוף ראוי ועמיד לתנאי חוץ כגון חומרי איטום, צבע, חומרים המאטים שחיקה וכדומה.

לאחר שלב ההטבעה, יש לוודא כי לא יתפתחו בעתיד סדקים בבטון ושמשטח הבטון ייראה כמעין ריצוף של חלקי אריח. לשם כך חורצים את משטח הבטון ומקבלים מראה אסתטי כמו בריצוף רגיל.
לרוב, ריצוף בומנייט נבחר לריצוף שטחי חוץ כגון שטח חנייה בבתים פרטיים, בגינות, בחצרות, בבריכות ועוד…

לפני

אחרי

תהליך ניקוי רצפת בומנייט ?

כאמור, בומנייט הינו בטון מוטבע הקיים בשלל גוונים וצורות. המשותף לכולם הוא הנטייה להתלכלך בקלות מאחר והמשטח מחוספס והחריצים סופחים אליהם את כל הלכלוך והשומן.

ניקוי בומנייט נעשה במספר שלבים כאשר כל שלב חשוב ועל מנת לא לגרום לנזק בלתי הפיך, מומלץ להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בביצוע העבודה, מאחר ויש לה עובדים עם ידע, מיכשור וחומרים המתאימים לניקוי בומנייט.

בשלב ראשון, מקרצפים היטב את המשטח וממיסים את השומן והכתמים השחורים שהצטברו בעבר. לאחר שמוודאים כי המשטח נקי מכתמים, יש לדאוג לייבש היטב את המשטח ורק לאחר מכן ניתן לצפות אותו בחומר מיוחד (סילר) אשר מונע מלכלוך וכתמים עתידיים לחדור למשטח.

ניתן לבחור את גימור הסילר מט או מבריק. במקרים בהם משטח הבומנייט דהה ואף איבד את צבעו עם השנים, למשל בשל נזקי האקלים, יהיה ניתן לבחור ב"סילר מחזיר צבע" אשר יחייה את צבעו של משטח הבומנייט באמצעות רענון הפיגמנט ויקנה לו מראה חדש ורענן.

מומלץ לחזור ולבצע את ניקוי הבומנייט מידי כמה שנים ולצפותו בסילר, אשר ימנע מהכתמים לחדור למשטח ויגן עליו מפני נזקים עתידיים ועל ידי כך יישמר המראה הייחודי שלו.

לצוות טל ליטושים ניסיון וידע מקצועי רב במגוון שירותים: ליטוש שיש, ליטוש בטון ועוד…בהתאמת שיטת הניקוי והחומרים למשטחי הלקוח. החברה מקפידה על עמידה בלוחות הזמנים ומשתמשת בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה עם המכונות המתקדמות והחדישות ביותר, וכל זאת על מנת להבטיח ללקוחותינו תוצאות מצוינות.

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

כל שירותי הליטוש
במקום אחד

מגוון שירותי ליטוש למראה חדש ונקי
במחירים חסרי תחרות

ליטוש משטחי שיש

ליטוש מגוון סוגי בטון

ליטוש וחידוש מרצפות

ליטוש וחידוש מדרגות

מגוון שירותי פוליש
לשימור וחידוש אריחים

שירותי פוליש משלימים לשימור וחידוש תקופתי
של אריחים מכל הסוגים

פוליש להברקת שיש

פוליש להברקת קריסטל

פוליש לחידוש מרצפות

צביעת ויציקת אפוקסי

צרו איתנו קשר

אנו מספקים שירותי ליטוש ופוליש באיזור המרכז והדרום,מחיפה ועד באר שבע כולל ירושלים והסביבה.

טלפון

077-230-5402

אימייל

[email protected]

שעות פעילות

א'-ה' 08:00:20:00

לייעוץ חינם
מלאו פרטים