מהו מיקרוטופינג לרצפה

מיקרוטופינג הוא למעשה סוג של בטון מלוש, איתו מכסים בשכבות דקות את המשטח הקיים. לאחר מריחת כל אחת מהשכבות יש לבצע שיוף לפני מריחת השכבה הבאה. לאחר סיום תהליך מריחת שתי השכבות הראשונות יש למרוח חומר איטום. מיקרוטופינג משמש כחומר חיפוי יעיל עבור רצפות, קירות ומשטחים שונים. אחד השימושים הטובים והנפוצים ביותר בחומר הוא עבור חיפוי רצפות ומשטחי בטון בכדי לשדרג את המראה שלהם. ניתן להשתמש בחומר עבור כל סוגי משטחי הבטון.

 

כיום אנשי מקצוע רבים מעדיפים לעשות שימוש במיקרוטופינג עבור הלקוחות שלהם. סוג ריצוף זה יכול להתאים לכל סוגי החללים כמעט ולכן מעצבי פנים רבים נוטים להמליץ על השימוש בו. לצידם ישנם גם קבלנים ואדריכלים רבים אשר מבקשים לעשות שימוש בחומר זה. חיפוי מסוג זה  מקנה לרצפה מראה מעוצב, אסתטי וחלק ולמעשה מתגבר על כל מכשול אשר משטח בטון מציב בפנינו. כמו כן, היות וניתן להוסיף מיקרוטופינג בצבעים שונים ולהוסיף לו עיצובים שונים הוא יכול להתאים לכל משטח וחלל.

 

חשוב לציין כי ניתן להשתמש בריצוף זה עבור משטחי פנים וגם עבור משטחי חוץ. הוא מתאים לכל השימושים והמהווה דרך מצוינת לתיקון משטח פגום קיים. על ידי מריחה מקצועית של החומר, ניתן להביא כל משטח למראה מבריק וחדש.

לפני

אחרי

יתרונות משמעותיים לשימוש במיקרוטופינג

במיקרוטופינג עבור חיפוי משטחים:  

1.ניתן להשתמש בקשת רחבה של גוונים ובכך להתאים אותו לעיצוב הכללי של כל חלל. 

2. הרכב החומר שלו מתנגד לקרינה ולכן ניתן לעשות בו שימוש יעיל למשטחי חוץ מבלי לפגוע במראה שלו בתווך הארוך. 

3. תהליך החיפוי קצר יחסית ביחס לתהליך של ריצוף לדוגמה כך שניתן לקבל את התוצאה בזמן קצר יחסית. כמו כן היות ומדובר בחומר חיפוי, אין צורך להסיר את שכבת הריצוף הקיימת.  הסיבה שמעצבים רבים אוהבים לעשות שימוש חומר זה היא חופש הפעולה שהוא מקנה להם. 

הוא מאפשר להם לבחור צבעים ומרקים שונים וצורות גימור שונות. זאת מכיוון שתהליך החיפוי נעשה על ידי אנשי מקצוע באופן ידני, כך שתמיד ניתן לקבל תוצאה מיוחדת על פי הצרכים הרלוונטיים. אין ספק שמיקרוטופינג הינה שיטת החיפוי הטובה ביותר היום. היא מעניקה טובה, אסתטית ואיכותית בזמן קצר וכן מעניקה חופש פעולה בכל הנוגע לעיצוב הכולל של כל חלל. בין אם מדובר על חללי פנים או חללי חוץ החשופים לשמש.

 

 

 

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

צרו איתנו קשר

אנו מספקים שירותי ליטוש ופוליש באיזור המרכז והדרום,מחיפה ועד באר שבע כולל ירושלים והסביבה.

טלפון

077-230-5402

אימייל

[email protected]

שעות פעילות

א'-ה' 08:00:20:00

לייעוץ חינם
מלאו פרטים