לייעוץ מקצועי חייגו

חידוש טרצו במחירים מעולים

הריצוף בבית הוא אחד החלקים החשובים בו. עד לפני כמה עשורים, הריצוף הן בבתים פרטיים והן בעסקים היה אחיד למדיי. החומר המקובל והמרצפות המקובלות לריצוץ היה לרוב מרצפות טרצו. מדובר במרצפות מהסוג הישן והטוב, שלאורך עשורים רבים עוד לפני קום המדינה, נעשה בהם שימוש במהלך הבנייה של מבנים חדשים. מהו ריצוף טרצו ומהם היתרונות שלו על פני סוגים אחרים של ריצוף? מהו הליך חידוש טרצו והיכן ניתן לבצע חידוש טרצו במחירים מעולים? בשורות הבאות נעסוק בתחום מעניין, שנהנה מתקופה של פריחה מחודשת בשנים האחרונות.

טל ליטושים - שירותי ליטוש ופוליש

טל ליטושים עוסקים במגוון שירותי ליטוש: ליטוש שיש, ליטוש בטון, ליטוש מרצפות וליטוש חדרי מדרגות. בנוסף שירותי פוליש והברקה לשיש, פוליש קריסטל לרצפות ויציקות אפוקסי.

מעל 30 שנות מקצוענות שירותי ליטוש - החל מ 29 ש"ח בלבד

ליצירת קשר מלאו פרטים

[leadercf7 campid="4349"]

ריצוף טרצו והיתרונות שלו

כאמור לעיל, בעבר היה רצוף טרצו הסוג הנפוץ ביותר של ריצוף. מקורם של אריחי הטרצו, כמו כל דבר יפה ואיכותי, הוא באיטליה. מדובר באריחים המורכבים מבטון ומאבנים קטנות ביותר, לרוב במגוון צבעים. אריחי הטרצו משויפים באופן כזה החושף והמראה על פני השטח את הגוונים השונים הנוצרים על ידי האגרגטים – אותן אבנים קטנות המהוות חלק אינטגראלי מהמרצפת. היתרונות הגדולים ביותר של מרצפות טרצו טמונים בקלות הרבה שבה ניתן לבצע בהן תיקונים ושינויים. אמנם בעשורים האחרונים, בעיקר בגלל שינויים בטרנדים בתחום הבנייה, יחד חלקם של מרצפות טרצו לעומת חלקם של חומרים אחרים כמו גרניט פורצלן ואחרים. למרות הכל, מוכיחות מרצפות טרצו גם היום עמידות גבוהה ועם השנים התברר שמרבית החומרים האחרים פשוט לא מגיעים לרמת האיכות והעמידות  שלהן.

חידוש טרצו והיכן ניתן לבצע אותו

חידוש טרצו כולל תיקונים הנדרשים במרצפות הטרצו מצד אחד, וביצוע ליטוש והברקה של המרצפות מצד שני. תיקון המרצפות כולל החלפה של מרצפות פגומות ותיקונים קטנים אחרים, הנדרשים על מנת להחזיר את המראה ואת המרקם של המרצפות הללו לקדמותו. בשלב נבא מתבצע ליטוש המרצפות, המחזיר להן את המראה הטבעי והמקורי שלהן ואת הברק שהתעמעם בעקבות תקופה ארוכה של שימוש. המקצוענים של טל ליטושים מבצעים חידוש טרצו במחירים מעולים וברמה מקצועית גבוהה. מעוניינים לחדש את מרצפות הטרצו? אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של טל ליטושים יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך.

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

דילוג לתוכן