לייעוץ מקצועי חייגו

בומנייט

ניקוי רצפת בומנייט

היתרון של פוליש הוא שניתן להשתמש בו על מנת להבריק ולקרצף את כל סוגי המרצפות. עם זאת, חשוב להתאים את התהליך הכימי והמכאני לסוג המרצפות ולתכונות שלהן – וכאן נכנסים המומחים של טל ליטושים לתמונה – ומעמידים בפניך את האפשרות לנקות וללטש בצורה מתקדמת את המשטחים הקיימים ולהגן עליהם מפני בלאי ושחיקה.

טל ליטושים מתמחה עבורך בזיהוי חומרי הגלם והפוליש המתאים לרצפה. אנו מספקים את השירות עבור בעלי בתים פרטיים, בעלי עסקים ומשרדים, נציגי מפעלים, חברות, ארגונים, מוסדות ציבור ועוד. בין היתר, ההתמחות שלנו היא בבחירת חומרי הפוליש והברק לפי סוג הריצוף וגם בחידוש משטחים ישנים.

בטווח הארוך, הליטוש חוסך בהוצאות תחזוקה ומונע ספיגת כתמים ולכלוך. כך שגם כאשר מדובר ספציפית על משטח בטון מוטבע ולא חלק בשלל צבעים – כמו שיש בחצרות או מסביב לבריכה – אנחנו כבר נדע איך להבריק אותו עבורך.

משטחי בטון מוטבעים דורשים עבודה מקצועית

התמחות בחידוש משטחי בומנייט היא משימה מורכבת שמחייבת רמה גבוהה של מיומנות ומקצועיות. לפיכך, אנו מקפידים על הכשרה תקופתית של העובדים ושולחים כל אחד מאנשי הצוות שלנו לריענון תקופתי אחת לחצי שנה. במסגרת הרענון לומדים אנשי הצוות על היתרונות של חומרי פוליש מסוימים לעומת אחרים, על הטכניקות המתקדמות שבהן ניתן להשתמש ברחבי העולם ועל האופן שבו מיישמים אותם גם על משטחי בטון.

כמו כן, אצלנו יודעים לחדש משטחים תוך כדי ניקוי והסרת שומנים, פיח ושאריות בניה. מבחינתך, זה אומר ריכוז של כל שירותי פוליש לרצפה החשובים תחת קורת גג אחת ואפשרות להתייעץ איתנו בכל מקרה של דילמה והתלבטות.

מתי כדאי לך להזמין פוליש למשטח בומנייט?

שירותי הפוליש שלנו מתבצעים בהתראה קצרה ויכולים להתאים עבור משטחים שנמצאים בחלל החוץ של הבית, המשרד או העסק. תוך כדי הפוליש אנו נשמור על העיטור המקורי של המשטח ועל היופי שלו, בלי לפגוע בשכבה שמונעת החלקה.

שיחה קצרה עם המומחים של טל ליטושים כבר תעזור לך לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי חידוש משטחי בטון וסוגים אחרים של מרצפות. בשביל לתאם שיחה כזו, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים כאן ונעמוד לרשותך בזמן הקצר ביותר.

אודות טל ליטושים

חברת טל ליטושים מקפידה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור החדיש ביותר וזאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות ליטוש, פוליש וניקיון. 

לייעוץ מלאו את הפרטים

שירותים נוספים

דילוג לתוכן