אודות טל ליטושים


חברת טל ליטושים הוקמה תוך שמירה על כללי המקצועיות והאתיקה כעיקרון מנחה. אנו מאמינים שזו הדרך ולכן לחברתנו מאות לקוחות קבועים ולקוחות חדשים, פרטיים ועסקיים, אשר הגיעו בעיקר מהמלצות "מפה לאוזן".

בראשית הדרך של חברת טל ליטושים הבנו שבעולם תחרותי, מעבר למקצועיות, חומרים ומיכשור חדיש, השירות עושה את כל ההבדל. אי הקפדה על רמת שירות גבוהה פוגעת בלקוחות וגם בעסק עצמו. לכן, אנו אימצנו כללים מנחים למתן שירות איכותי המחייב את כל עובדי החברה-

הקשבה ללקוח - ישנה חשיבות רבה לבירור עם הלקוח מהם הם צרכיו וציפיותיו, רק כך יהיה ניתן לספק לו שירות ראוי ולהשביע את רצונו. לקוח מרוצה הוא זה שיקדם את החברה על ידי המלצות ואף יחזור בעתיד לקבל שירות נוסף.

כבוד ויחס אדיב ללקוח. כל פנייה/ תלונה/ שאלה של הלקוח צריכה לקבל מענה ופתרון מיידי.

אמינות - אנו תמיד עומדים בהבטחות ובהסכמים לגבי ביצוע העבודה וכמו כן, מקפידים על עמידה בלוח הזמנים שנקבע למול הלקוח. 

מקצועיות - אנו דואגים שכל אחד מהעובדים יקבל הכשרה ויתעדכן בכל החומרים, סוגי המיכשור והטכנולוגיות החדישות שקיימות בתחום. כל זאת כדי לשמר על המוניטין שהחברה צברה במהלך השנים ולתת את התוצאות הטובות ביותר ללקוחותינו.

כל אחד מעובדי החברה מתחייב לספק שירות ברמה גבוהה.

אנו חברה אמינה ומקצועית, המציעה שירותי ליטוש ופוליש מסוגים שונים. חברת טל ליטושים מכבדת את לקוחותיה ומקפידה על עמידה בלוחות הזמנים, נותנת שירות מקצועי, אדיב ויחס אישי וכמו כן, מקפידה לשמור על סביבת עבודה נקיה ולא פחות חשוב מכך, על איכות הסביבה. בסיום העבודה לקוחותינו נהנים ממראה מחודש, נקי ומבריק של הרצפה, המדרגות או כל משטח אחר שבו טיפלנו. 

אנו מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום הפוליש, המשתמשים בטכנולוגיות ניקיון מתקדמות באמצעות חומרים איכותיים ביותר. ככלל, כל עבודת פוליש מתחילה באבחון מצב המשטח המרוצף ותיאום ציפיות עם הלקוח. לאחר מכן אנו מתאימים את השיטה והחומרים אשר יתנו את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן ושיעמדו בציפיות הלקוח.

צוות טל ליטושים נבחר בקפידה ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הצוות בעל ניסיון רב ומקבל הכשרה ורענון מידי חצי שנה וזאת על מנת לשמור על רמת ביצוע גבוהה ואיכות ללא פשרות.

אנו מציעים את שירותנו הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, למשרדים ולמבנים ציבוריים.

חברת טל ליטושים מציעה מגוון רחב של שירותי פוליש:

חברתנו משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר וידידותיים לסביבה וכמו כן במכשור המקצועי והחדיש ביותר וכל זאת על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות בביצוע עבודות פוליש וניקיון.

נשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות שלנו.

לייעוץ חינם או שאלות נוספות ניתן לפנות אלינו בטלפון דרך הודעה קצרה בטופס צור קשר.

ליעוץ והזמנות צרו קשר

צלצלו עכשיו או השארו הודעה ונשוב אליכם בהקדם

טלפון : 0524099909

שם