ליטוש מרצפות טרצו


כדי לקבל הרגשה של בית חדש, אין צורך בשיפוצים או בשקעה גדולה מידי! מספיק להעניק לרצפות טיפול מסור.
ליטוש מרצפות טרצו הינה הדרך היעילה והטובה ביותר לחידוש ריצוף ישן שצבר כתמים עקשניים ושריטות במהלך השנים.

לעיתים אנו מרגישים כי הבית זקוק דחוף לרענון, לשיפוץ ולהתחדשות. מאחר והרצפה היא חלק דומיננטי במראה הכללי של הבית, חידוש המראה שלה ישנה את האווירה הכללית שלו. הוא יראה נקי ויוקרתי יותר ורצפה מבריקה תיתן תחושה של התחדשות באופן מיידי.
אחד הפתרונות הטובים והפופולריים לשיפור מצב ומראה הרצפה הוא ליטוש. ליטוש רצפות מעניק מראה רענן ותחושת ניקיון לאורך זמן וברוב המקרים הופך את החלפת הרצפות בבית לעבודה והשקעה מיותרת.

מהו ליטוש מרצפות?

חשוב לציין כי את פעולת הליטוש ניתן לבצע על כל סוגי המרצפות הקיימות (מלבד קרמיקה וגרניט פורצלן שהינם אריחים).

עם הזמן, הרצפה סופחת אליה כתמים עקשניים, מכות קטנות ושריטות אשר גורמים לרצפה לאבד את הברק שלה. לכן, מומלץ לבצע פעולת ליטוש רצפות.
פעולת ליטוש רצפות נעשית על ידי מכונות ליטוש ומלטשות יהלום המשייפות את המרצפות ומסירות שכבת אבן ובכך מקנות לרצפה מראה אחיד וישר. בתום הליטוש מעניקים למרצפות פוליש קריסטל אשר יעניק לרצפות ברק אינסופי ומראה חדש ונקי לאורך זמן.

כיצד מתבצע ליטוש מרצפות טרצו

ליטוש הינה פעולה של שיוף המרצפות במטרה להסיר שכבה מהאבן, שיכבה דקה מהגלזורה שנשחקה עם הזמן. פעולת הליטוש מבוססת על מים ולכן אין בפעולה זו אבק והיא מתבצעת על ידי מלטשות יהלום ומכונת ליטוש.

לאחר ליטוש המרצפות יש לסיים את תהליך חידוש המרצפות על ידי ביצוע פוליש קריסטל שמטרתו להוות שכבת הגנה למרצפות מפני נוזלים וכמו כן, הפוליש קריסטל משווה למרצפות מראה מבריק, יוקרתי וחדש.

אנו בטל ליטושים, בעלי ניסיון רב בתחום, לרשותנו מיכשור חדיש ואנשי מקצוע אמינים ומקצועיים. אנו מתחייבים לשימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה בלבד! 

לאחר סיום ביצוע פוליש מרצפות, ישנה חשיבות עליונה להמשך תחזוקה נכונה של הרצפה כדי שהתוצאות ישמרו לטווח ארוך. חשוב להימנע מחומרי ניקוי המכילים אקונומיקה או חומצה על מנת שלא יפגעו בברק. רצוי להשתמש בחומרי ניקוי המתאימים לרצפה עם פוליש. ניתן למצוא חומרי ניקוי מתאימים בכל חנות המחזיקה חומרי ניקוי לבית. ניתן אף לשטוף את הבית במים בלבד.

ליטוש מרצפות הינה פעולה שאין להקל בה ראש. כדי לקבל תוצאה מושלמת, ליטוש הרצפות חייב להיעשות על ידי חברה עם ידע וניסיון רב בתחום. ביצוע ליטוש מרצפות, על ידי אנשים לא מקצועיים, שלא יבחרו את דרגת הליטוש הנכונה לרצפה ואף יתפשרו על חומרים יירודים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות!
לטל ליטושים צוות מקצועי ומיומן בעל ותק רב אשר מומחה לכל סוגי הפוליש וידע לתת מענה אופטימאלי לכל סוג של ריצוף וכמו כן, אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה מאוד תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים. 

 ליטוש טרצו

ליעוץ והזמנות צרו קשר

צלצלו עכשיו או השארו הודעה ונשוב אליכם בהקדם

טלפון : 0524099909

שם